facebook najkrajšie miesta na slovensku

Aquapark AquaCity

Informácie
Pridané: 30.7.2013
Oblasť: Poprad
Zdroj: www.aquacityresort.com
krasneslovensko.eu fun page

Popis

Objavte vodný svet pod Vysokými Tatrami - aquapark AquaCity Poprad, 13 termálnych a relaxačných bazénov, tobogány, moderné wellness a ponuky pre rodiny.
 
VONKAJŠIE TERMÁLNE BAZÉNY
Sú vďaka moderným technológiám s využitím UV filtrácie naplnené kryštálovo čistou termálnou vodou. Technologickým procesom sa z teploty 50°C ochladzuje na 36 - 38°C. Bazény majú antikorový povrch, aby sa minimalizovala potreba používania chlóru. Na jej dezinfekciu sa využíva UV žiarenie, čím je šetrná k pokožke i k očiam. 
 
CELOROČNÉ TOBOGANY
Vrcholom adrenalínovej zábavy sú 71 m dlhý tobogan Čierna diera a 54 m dlhý tobogan Twister s množstvom zákrut. 
 
BAZÉNY BLUE SAPPHIRE
Sú unikátne nielen ponúkaným rozsahom služieb, ale aj prínosom pri ochrane životného prostredia. Moderná budova, ktorá ako svoj primárny zdroj energie využíva termálnu vodu a zároveň využíva aj slnečnú energiu, ponúka nezabudnuteľné zážitky pre všetky zmysly. Hlavnou atrakciou sú relaxačné bazény s teplotou vody 30 - 35 °C, ktoré ponúkajú celú škálu vodných a vzduchových masáží, vodných perličkových ležadiel a sedadiel, vodné clony a trysky, špeciálne svetlá pre chromoterapiu - liečbu svetlom, zariadenie na umelé vlnobitie a ďalšie atrakcie. 
 
TERMÁLNE BAZÉNY BLUE DIAMOND
Luxusné termálne bazény s množstvom vodných atrakcií, víriviek, masážnych trysiek a vodných prúdov sú miestom pre dokonalý relax. Prežite pocit uvoľnenia a oddychu v nádherných priestoroch s dokonale zladeným interiérom.
 
DETSKÉ BAZÉNY
V areáli sa nachádza vonkajší detský bazén (otvorený počas leta), vnútorný detský bazén a areál detských atrakcií. Detské bazény majú hĺbku 38 - 80 cm a teplotu vody 28 - 30 °C. Sú bezpečným miestom pre zábavu našich najmenších návštevníkov.

Po blízku