facebook najkrajšie miesta na slovensku

Aquapark Meander Park Oravice

Informácie
Pridané: 6.8.2013
Oblasť: Trstená
Zdroj: oravice.aquapark.sk
krasneslovensko.eu fun page

Popis

Aquapark Meander Park Oravice leží neďaleko Tvrdošína, obklopený Západnými Tatrami, Skorušinskými vrchmi a Oravskou Magurou.
 
Všetky bazény v stredisku Meander Park Thermal používajú prírodnú termálnu vodu s blahodárnym účinkom, ktorá vyviera z hĺbky 1611 m. Termálna voda je vysoko mineralizovaná sodno - vápenato - horečnato - siričitá s vysokým obsahom železa. Jej zloženie pomáha na choroby pohybového ústrojenstva, močových ciest a obličiek. Teplota vody sa pohybuje až okolo 58°C, preto musí byť ochladzovaná. Vďaka termálnej vode sú bazény v aquaparku Meander park Oravice k dispozícii 12 mesiacov v roku. Je možné sa kúpať za každého počasia.
 
Areál aquaparku Meander Park Oravice má rozlohu až 1545 m² a je v ňom možné nájsť veľký športovo - relaxačný bazén, veľký a malý relaxačný bazén, ochladzovací bazén. Bazény sú vybavené vodnými atrakciami ako sú umelé vlny, plavecká časť, perličkové sedadlá, perličkové lavice, gejzír, vodný hríb, chŕliče vody, masážne trysky. Samozrejmosťou je aj tobogán. Súčasťou aquaparku Meander Oravice je poskytovanie wellness služieb, nachádza sa tu saunové a masážne centrum, ale aj reštaurácie a športoviská.

Fotogaléria

Vaše zážitky,recenzie a komentáre

Najčítanejšie články

Podporte nás