facebook najkrajšie miesta na slovensku

Vodný raj Vyhne

Informácie
Pridané: 13.8.2013
Oblasť: Vyhne
Zdroj: www.vodnyrajvyhne.sk
krasneslovensko.eu fun page

Popis

Vodný raj Vyhne je moderné stredisko cestovného ruchu, relaxu a zábavy. Nadčasový design, najmodernejšie technológie a ideálna poloha z neho robia príťažlivý bod pre turistov nie len z regiónu. Premeň prírodnej minerálnej vody vo Vyhniach s teplotou 36,5 °C má vysoký obsah železa a rôznych minerálov. Zloženie prírodnej minerálnej vody blahodarne pôsobí na kožné choroby, pooperačné stavy, zápaly nervov, ženské choroby, zhybové a svalové reumatizmy ako aj na duševnú vyčerpanosť.
 
Vodný raj poskytuje svoje služby celoročne. V hlavnej letnej sezóne, ktorá trvá od júna do septembra, sú v prevádzke nasledovné bazény:
 
VIACÚČELOVÝ BAZÉN
Je členený na časť neplaveckú (oddychovú - relaxačnú) rozmerov 11,5 x 21,5 m o hĺbke od 1,10 do 1,25 m, dve plavecké časti, z nich prvá rozmerov 7,55 x 25m o hĺbke od 1,35 do 1,80 m a druhá rozmerov 7,55 x 50 m o hĺbke od 1,25 do 1,80 m a potápačskú záhradu rozmerov 13,5 x 3,9 m o hĺbke 4,0 m.
 
VÝPLAVOVÝ BAZÉN
Je celoročný, s vodnými atrakciami – hydromasážne lavice, tzv. perličky, protiprúd a jacuzzi. Teplota vody je 36 °C. Pred vstupom do areálu Vodného raja Vyhne je mieste umiestnená informačná tabuľa s údajmi o jednotlivých bazénoch (viacúčelovom, detskom, výplavovom a dojazdovom s tobogánom), dispozičnom členení viacúčelového bazénu  (oddychová – relaxačná, neplavecká časť, dve plavecké časti a potápačská záhrada), teplote vody v jednotlivých častiach a hĺbkach v jednotlivých častiach.
 
WELLNESS A RELAX
Služby sú ponúkané vo Vodnom raji celoročne, bez ohľadu na počasie a ročné obdobie.

Po blízku

Fotogaléria

Vaše zážitky,recenzie a komentáre

Najčítanejšie články

Podporte nás